loading

loading

Tedaviler

Kliniğimizde; ozon tedavisi ve ozon ile tedavi edilen hastalıkların tedavisi, prp tedavisi, mezoterapi, glutatyon, bağırsak tedavisi, Fraksiyonel Lazer Tedavisi, Leke Tedavisi, BHcG Uygulamaları konularında tedaviler uygulanmaktadır.


Antalya Tedaviler

Tedaviler tedavisi ve Tedaviler fiyatı hakkında Daha fazla bilgi için iletişim numaramızdan bizi arayabilir, Whatsapp numaramız ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Ozon Terapi
service-image

b saf oksijenden elde edilen ozon gazının hastanın kendi kanı veya serum ile karıştırılarak, ya da gaz halinde vücudun çeşitli bölgelerine verilmesi ile uygulanan bir bilimsel bir tedavi yöntemidir.


Ozon Tedavisi
service-image

Ozon terapinin en önemli etkisi kan dolaşımını düzeltmesidir. Kanımızda oksijeni taşıyan kırmızı kan hücrelerinin oksijen taşıma kapasitesini ve dokulara oksijen sunumunu arttırarak dokuların iyileşmesini sağlar.vücudumuzdaki toksik maddelerin atılımını arttırarak detoks etkisi yapar.


Bağırsak Hastalıkları Tedavisi
service-image

Kronik Kolit Non-spesifik kolit polietyolojik bir hastalıktır. Kolit etyolojisi bazen hem hasta hem de doktoru için belirsizdir ve bugünkü tedavisi antiflojistik yaklaşımın semptomatik açılarından yaklaşmaktadır.


Whatsapp