loading

loading
Neden Ozon Terapi?
Neden Ozon Terapi?

Ozon tedavisi , bir alternatif tıp değil, bütün etki mekanizmaları açıklanmış , klinik araştırmalarla etkileri kanıtlanmış, modern tıbbın içerisinde, bilimsel bir tedavidir.

Ozon Tedavisinin Başarısı Nedir ?


Bu gün geldiğimiz noktada bilinen klasik tıp’tan, ilaç tedavilerinden yeterince fayda göremeyen 4 hastanın 3 ünde, tedaviden yüksek memnuniyet sağlayabildiğimizden dolayı mutluyuz.

Neden ozon terapi ile uğraştığıma gelince. 2005 yılında bir arkadaşım ozon terapi diye bir tedavi şekli olduğundan ve etkilerinden bahsettiği gün incelemek için internetin başına oturdum ve 8 saat başından ayrılamadım. Araştırdıkça inanması güç ama gerçek etkileri konusunda hayrete düştüm. Tıpta ilaçlarla başarılmayan birçok konunun ozon tedavisinin etkileri ile daha kolay tedavi edilebileceğini öğrendim. Bütün olumlu etkilerinin yanısıra, yan etkisinin hemen hemen hiç olmaması büyük bir avantajdı.

Hekimlik sanatını ve tıp bilimini (Sanat diyorum çünkü hekimlik bir sanattır ve bilim ve bilgiden yardım alır.)ideal biçimde sunmak için kendime ait bir muayenehane de çalışmak konusunda uzun zamandan beri istekliydim.Ama insanların karşısına farklı ve etkili bir tedavi şekliyle çıkmak istiyordum.

Ozon tedavisinin, benim beklentilerimi dahi aşan, çok yönlü iyileştirici etkileriyle karşılaşınca, aradığım tedavi şeklinin bu olduğu ortaya çıkmıştı. Ama yine de araştırmalarım 8 ay sürdü ve sonrasında Türk ve Alman doktorlardan 3 ayrı kurs aldım ve ardından bir ozonterapi kliniğinde 15 gün çalışıp hasta memnuniyetini de gördükten sonra 2006 başında kendi yerimi açarak Antalya’da ilk olarak bu hizmeti vermeye başladım.

Bu gün geldiğimiz noktada bilinen klasik tıp’tan, ilaç tedavilerinden yeterince fayda göremeyen 4 hastanın 3 ünde, tedaviden yüksek memnuniyet sağlayabildiğimizden dolayı mutluyuz. Fakat tıp fakültelerinde ozonun tıbbi etkilerine hiç yer verilmemesini anlamak zor. Gerçekte ozon tedavisi , bir alternatif tıp değil, bütün etki mekanizmaları açıklanmış , klinik araştırmalarla etkileri kanıtlanmış, modern tıbbın içerisinde, bilimsel bir tedavidir.

Whatsapp