loading

loading

Dudak Dolgusu Antalya

Estetik amaçlı yapılan dudak dolguları günümüzde son derece güvenli maddeler ile yapılmaktadır.  Özel bir madde ile yapılan dudak dolgusu antalya sağlık acısında bir sıkıntı oluşturmamaktadır.  Özel bir enjektör içinde bulunan materyal ince iğne ucu ile tedavi edilecek bölgeye uygulanmaktadır  alerjik bir etki göstermemesi bakımından uygulamadan önce test enjeksiyonu yapmaya gerek yoktur.  Uygulamanın en büyük avantajı ise hızlı şekilde uygulanması ve sonucun da hemen alınmasıdır.  İğne ile vücuda verilen materyal 6 ya da 8 ay sonra vücut tarafından emileceğinden uygulamanın tekrarlanması gerekmektedir. Tekrar uygulamalar hastada bir zarar oluşturmamaktadır.  Dudak Dolgusu estetik bir yüz görüntüsü için günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Dudak Dolgusu kişiye psikoloji acıdan rahatsızlık veren ince durakların doldurulması için kullanılan yöntemlerdendir.  Bu yöntem ile dudak istenen büyüklükte kalınlaşmaktadır. Aynı şekilde dudak kondurama için de dudak dolgusu maddesi kullanılmaktadır.  Dudak şekillendirme için de aynı madde hastaların isteklerine yönelik olarak kullanılmaktadır. Birim ya da dudak katlantısı  için de dolgu için gerekli madde kullanılmaktadır.  Dudak dolgusu estetik acıdan hoş bir görüntü elde edilmesini sağlarken aynı zamanda genç bir görüntüye sahip olunmasını da sağlamaktadır. Sadece saatler içinde etkisini gösteren ve son derece kısa sürede iyileşen bu tedavi özellikle kadınlar tarafından ilgi görmektedir.

Antalya Dudak Dolgusu uygulaması için blok anestezi uygulanmaktadır. Kısa süreli bir işlemden sonra yaklaşık 24 saat devam eden bir şişlik oluşabilmektedir.  Uygulama sonrasında oluşan kızarıklık ve şişlik yaklaşık 1 ya da 2 saat içerisinde düzelmektedir. Bu sayede kısa süre içinde herkes istediği görüntüye sahip olmaktadır.  Uygulamanın uzman kişi tarafından yapılması ise son derece önemlidir ve bu konuda oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Whatsapp