loading

loading

Botoks Fiyatları Antalya, 2023


Botoks bir protein yapısında kuru olarak soğukta saklanan bir ilaçtır ve kullanılmadan önce serumla karıştırılır ve kullanılır. Fazla miktarda serum karıştırılırsa daha çok Botoks hazırlanabilir ve daha ucuza yapılabilir ama üretici firmanın önerdiği miktardan fazla serum kullanılınırsa fiyat daha ucuz olabilir ancak etkinliği ve etkinlik süresi azalır.

Antalya Botoks fiyatları tedavi edilecek alanlara ve yani kas hareketleri sonucu ortaya çıkan çizgilerin tamamen kaldırılması veya hafifletilmesi gereken alanların sayısına bağlıdır. Ayrıca çizgilerin derinliğinde önemlidir.

Genellikle alın, kaş arası ve göz çevresi kaz ayaklarına yapılır. Buralara tavşan çizgileri, dudak çevresi çizgiler, boyun bantları da eklenebilir. Tedavi edilecek alan arttıkça kullanılan Botoks miktarı ve dolayısıyla ücret de artacaktır. Yine çok derin kırışıklıklar için daha çok Botoks kullanılır. Erkeklerde kaslar daha kuvvetli olduğu için daha fazla Botoks kullanılır. Ayrıca kırışıklıkları tedavi etmenin yanı sıra burun ucunu kaldırmak için de Botoks kullanılır veya köşeli ve büyükçenelerin görünümü hafifletmek içinde kullanılır. Benzer şekilde geceleri diş gıcırdatma tedavisi içinde Botoks kullanılır bu tedavi çok kuvveti çiğneme kaslarını kontrol etmek için yapıldığından kırışıklık tedavisinde kullanılan Botoksdan daha fazla miktarda Botoks kullanıldığı için ücreti yüksek olabilir. Botoks ayrıca koltuk altı, el ve ayak terlemesi içinde kullanılır. Bu bölgelerde daha fazla miktarda Botoks kullanıldığı için ve özellikle ellerde çok deneyim gerektiğinden ücreti daha yüksek olabilir.

Whatsapp