loading

loading

Ameliyatsız estetik denilince ilk akla gelen botoks ve dolgu işlemi olsa da yelpaze oldukça geniş tutuyoruz.  Botoks, dolgu, lazerli cilt yenileme, radyofrekans cilt sıkılaştırma, silhuette soft yüz germe, mezoterapi, somon DNA  gençlik aşısı  gibi yöntemlerle probleminize yönelik kombine tedavi protokolü oluşturarak oldukça yüz güldürücü sonuçlar elde ediyoruz.

Botoks

Antalya botoks; size en pahalı kırışıklık kreminin bile yapamayacağını yapar ve hem alın hem göz kenarlarındaki kaz ayağı dediğimiz bölgedeki kırışıklıklar da tam anlamıyla mucize sunar. Ayrıca botoks yaptırmak için bu bölgelerde kırışıklıklarınızın başlamış olmasına da gerek yoktur çünkü erken zamanda yaptırılan botoks işlemi sizin ileriye dönük oluşabilecek   problemlerinizi engellemekle birlikte ışıl ışıl ve dinlenmiş bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Dolgu

Bir diğer ameliyatsız estetik uygulaması da Dolgulardır. Yüzü daha dinamik göstermek   ve yaşla birlikte gelen ya da yapısal olabilen boşlukları doldurabilmek adına uyguladığımız, en güçlü silahlarımızdan biridir. Özellikle son dönemlerde geliştirilen içerikleri sayesinde dinamik dolgular, ışık dolguları gibi çeşitlendirmelerle bizlere yirmili yaşlarda dahi doğal ve güzel sonuçlar elde edebilmemizi   sağlıyor.  Yanak bölgenizi güçlendirmek, dudak yanlarınızdaki çizgilerinizin derinliğini azaltmak, çenenizi daha çekici hale getirmek, göz altlarınızdaki çöküntü ve morluğu tedavi edebilmek bu sayede mümkün.

Lazerle Cilt Yenileme


Antalya lazerle cilt yenileme işlemi; cilt bakımınızın rutini  olabileceği gibi , cildinizle ilgili leke problemlerinde, iz tedavilerinde, deri altı kollajenin arttırılmasında yardımcı tedavi olarak hatta yüzümüzü soluk gösteren ince tüylerin giderilmesinde dahi kullanabileceğimiz sihirli değneğimizdir.  Lazerler olmadan antalya ameliyatsız estetik olmaz efendim. Lazer tedavilerini hemen her işleme dahil edebilir güzelliğinizi taçlandırabiliriz.

Mezoterapi - PRP - Somon DNA

Antalya Mezoterapi, Antalya PRP ve Antalya somon DNA; gibi enjeksiyon ile yapılan gençleştirme işlemlerini  hemen her cilde bir çok cilt problemlerinde kullanırız. Ve elbette bu bakımı yaptırmanız için cildinizde bir problem olmasına da gerek yoktur. Kırışıklık, ciltte solgunluk, cilt tonu eşitsizliği, direncini yitirmiş yorgun ciltlerde SOS bir işlem olduğu gibi, sadece cildinize yatırım yapmak için dahi ısrarla önerdiğimiz bir iç makyajdır aslında.  Cildinize dıştan makyaj yaparak kusurlarınızı kapatmak yerine iç makyajla cildinizin kalitesini artırarak ışıl ışıl ve dinamik bir cilde sahip olabilirsiniz.

Whatsapp